• Data: 17 stycznia 2023
  • Czas trwania: 2 godzin
  • Miejsce: wideokonferencja online przez zoom
Zapisz się na szkolenie
Formularz zgłoszeniowy

Echolalia – przegląd badań. Szkolenie online

Przegląd badań i procedur dotyczących radzenia sobie z echolalią natychmiastową i odroczoną.
Echolalia – przegląd badań. Szkolenie online

Prowadzący: Marta Sierocka-Rogala superwizor BCBA, logopeda, pedagog, dyrektor programowy SCOLARIS

Zaświadczenie zgodne z wzorem MEN-u.

Ośrodek Szkolenia „SCOLARIS”  wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa
pod numerem 1149 K jako placówka kształcenia ustawicznego.

Czas szkolenia: 1 dzień w godz. 18.00-20.15 (wtorek)

Cena: 100 zł

PROGRAM:

Poznają państwo kilkanaście procedur, których  celem  jest  pomoc dzieciom, u których echolalie stanowią  barierę  w rozwoju  umiejętności  językowych. 

Przegląd badań  dotyczących radzenia sobie z echolalią natychmiastową i odroczoną.

Opinie uczestników:

„Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy……, obejrzałam ten film z wielkim zachwytem. Sama od lat walczę  z echolalią u mojego syna również zdiagnozowanego pod kątem ASD. Z wielką  uwagą przyjęłam od Pani kilka cennych wskazówek na temat funkcji i strategii i proszę mi wierzyć, że mój syn zaczął wchodzić ze mną w dialog już po kilku dniach pracy. To jest coś niezwykłego; dla rodzica, mamy, tak samo dla logopedy, który poświęca tyle uwagi i walczy z tą echolalią moment wchodzenia pozwolę sobie powiedzieć w miarę normatywny dialog to jest coś magicznego. Pani Marto dziękuję Pani za ten genialny kurs, przyznam, że od lat szukałam dobrego szkolenia z echolalii i dzięki Pani teraz odnoszę sukcesy.”

„Bardzo dziękuję za interesujący i inspirujący webinar o echolalii. Muszę powiedzieć, że właśnie takich, bardziej zaawansowanych szkoleń mi brakowało w Polsce. Forma online również bardzo dobrze się sprawdziła – łatwo będzie wrócić do materiałów w formie cyfrowej. Mam nadzieję, że w przyszłości będą organizowane podobne wydarzenia.”

ZAPISZ SIĘ– link do formularza powyżej