Wydawnictwa

O wydawnictwie i naszych publikacjach

Zachęcamy do zapoznania się z wydanymi przez nas podręcznikami autorów, którzy są uznanymi ekspertami z dziedziny terapii dzieci ze spektrum autyzmu i pracują metodami behawioralnymi. Rekomendujemy też pozycje innych wydawnictw, które opisują metody i narzędzia terapii pozwalające mierzyć efekty uczenia.

VB-MAPP Podręcznik

VB-MAPP Podręcznik

"VB-MAPP– ocena umiejętności językowych i społecznych oraz planowanie terapii dzieci z autyzmem". Podręcznik do oceny umiejętności językowych i społecznych dzieci z autyzmem. Pozwala na dokonanie szybkiej oceny poziomy umiejętności, by na tej podstawie stworzyć program terapeutyczny. W komplecie z kwestionariuszem.

Cena: 85,00 zł
VB-MAPP Kwestionariusz

VB-MAPP Kwestionariusz

Kwestionariusz do oceny umiejętności językowych i społecznych dzieci z autyzmem. Pozwala na dokonanie szybkiej oceny poziomy umiejętności, by na tej podstawie stworzyć program terapeutyczny. W komplecie z podręcznikiem.

Cena: 35,00 zł
Metoda zachowań werbalnych

Metoda zachowań werbalnych

„Metoda Zachowań Werbalnych – jak uczyć dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi”. Mark Sundberg o książce: "Mimo że opisane w książce Mary podstawowe zasady i metody nie są nowe, czytelnik dostaje od autorki zrozumiałe wyjaśnienia, przykłady z życia codziennego i przyjazny dla użytkownika przewodnik po skomplikowanym programie interwencji językowej dla dzieci z autyzmem."

Cena: 35,00 zł

"Umówmy się!"

„Umówmy się” – książka o kontraktach dla dzieci i rodziców". Książka w przystępny sposób opisuje metodę kontraktów behawioralnych, która jest potwierdzonym, skutecznym sposobem motywowania dzieci do wykonywania codziennych obowiązków.

Cena: 25,00 zł

Zamówienie wydawnictw

Wydawnictwa Scolaris można także zamówić w Fundacji [email protected]

Tel. 601 266 039