• Data: 07 maja 2022
  • Czas trwania: 3.5 godzin
  • Miejsce: wideokonferencja online przez zoom
Zapisz się na szkolenie
Formularz zgłoszeniowy

PRACA Z „KLASĄ”- skuteczne metody włączania uczniów z orzeczeniami do wspólnej nauki- szkolenie online

Szkolenie dla specjalistów i nauczycieli pracujących z dziećmi w wieku szkolnym. O co musimy zadbać, żeby skutecznie zarządzać klasą? Jak skutecznie uczyć całą grupę, żeby uczniowie lepiej pracowali i więcej się uczyli?
PRACA Z „KLASĄ”- skuteczne metody włączania uczniów z orzeczeniami do wspólnej nauki- szkolenie online

Prowadzący:

Michalina Korzeniewska – psycholog, pedagog specjalny, analityk zachowania (BCBA), licencjonowany terapeuta behawioralny PLTB. Absolwentka Pedagogiki Psychologii i Specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Dyrektor w szkole Fundacji SCOLAR. Z osobami z niepełnosprawnością pracuje od 2006 roku. Pracowała z osobami dorosłymi i dziećmi w wieku przedszkolnym.  Prowadziła klasę dla dzieci z autyzmem, wprowadzając w szkole skuteczne metody pracy z grupą, model uczenia precyzyjnego, nauczanie bezpośrednie i intensywne nauczanie.

Czas szkolenia: 1 dzień w godz. 9.00-12.30 (sobota)

Cena: 150 zł

PROGRAM:

  1. O motywacji i klasowych systemach motywacyjnych.
  2. Aktywne Reagowanie Ucznia –skuteczne techniki uczenia nowych i utrwalania opanowanych treści, w których uczestniczą wszyscy uczniowie (m.in. boardwork, odpowiedzi chóralne).
  3. Techniki ułatwiające prowadzenia zajęć w szybkim tempie, dzięki czemu dzieci nieangażują się w zachowania utrudniające pracę na lekcji.
  4. Pomysły na przeprowadze nie ewaluacji swoich lekcji, sprawdzenie wiedzy uczniów z wykorzystaniem technik włączających i aktywizujących.
  5. Wskazówki, jak rozwinąć własny warsztat pracy (nowość –„zasady” dla nauczycieli).
  6. Wskazówki, jak wykorzystać proponowane metody przy wymaganiach potrzebnych do uzyskania kolejnych stopni awansu zawodowego.
  7. Metody pracy, którymi można zabłysnąć w „samochwałce”.

Zaświadczenie zgodne z wzorem MEN-u.

Ośrodek Szkolenia „SCOLARIS”  wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa pod numerem 1149 K jako placówka kształcenia ustawicznego.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu szkolenia

ZAPISZ SIĘ – link do formularza powyżej